Skup i sprzedaż palet. Europalety i palety przemysłowe. Ekopal Olsztyn

Paleta EUR EPAL- fumigowana o wymiarze 1200x800 i ładowności do 1500kg, zgodna z kartą UIC 435-2. Przeznaczona do bezpiecznego transportu towarów. Paleta zaprojektowana w sposób ułatwiający sprawny załadunek palety z każdej jej strony za pomocą wózka widłowego lub wózka paletowego ręcznego.


Skup i sprzedaż palet. Europalety i palety przemysłowe. Ekopal OlsztynPaleta przemysłowa (jednorazowa)- wymiary 1200x800 przeznaczona do transportu towarów nie cięższych niż 800 kg. Skonstruowana w sposób ułatwiający sprawny załadunek wózkiem widłowym lub ręcznym. Klocki nie posiadają oznaczeń.


Skup i sprzedaż palet. Europalety i palety przemysłowe. Ekopal OlsztynPółpaleta- przeznaczona do transportu towarów, które swoją objętością nie kwalifikują się na paletę o wymiarach 1200x800. Pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni ładunkowej i magazynowej.


Skup i sprzedaż palet. Europalety i palety przemysłowe. Ekopal OlsztynPaleta nietypowa- palety przeznaczone do przewozu ładunku o niestandardowych wymiarach. Paleta na zamówienie.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!